25.09.2021 - Zlata
    zpět na archa-most
ZPĚT NA ARCHA MOST

 
 

Aktuálně v Dublinu:

 
Omlouváme se, ale v současnosti neprobíhají u nás v Dublinu žádné akce.
 
 
 
Vážení hosté, vítejte v hospodě, která potvrzuje okřídlené přísloví: "Sládek pivo vaří, hospodský ho dělá".

Sládek pivo vaří, hospodský ho dělá...

Dublin  Dublin  Dublin  Dublin  Dublin  Dublin  Dublin

Široký výběr jídel jejichž dominantní část tvoří speciality našeho šéfkuchaře (např. marinovaný losos, horalova miska, kotlet plněný sýrem a klobásou atd.) Velká škála alkoholických i nealkoholických nápojů, vynikající značkové kávy Lavazza a široká paleta piva a pivních speciálů. (Stella Artois, Hoegaarden, Guiness, Velvet …)

Pro Vaší slavnostní příležitost, firemní večírek, prezentační setkání,  svatbu, raut či promoci je Vám k dispozici náš salónek. Podrobnější informace v sekci salónek.

Vezměte si s sebou k nám i Váš notebook nebo mobilní zařízení, po dobrém jidle a pití si vyřídíte elektronickou poštu a zjistíte důležité informace na internetu. To vše prostřednictvím bezdrátové sítě WiFi, která je pro naše zákazníky zcela zdarma.
WiFi - free zone

Naše společnost je přátelská rodině, máme zde pro naše nejmenší návštěvníky připraveny omalovánky, dětské židle, houpacího koně a na požádání Vám náš personál ochotně pustí na velkoplošné obrazovce DVD s pohádkami. Restaurace je také vybavena výkonnou vzduchotechnikou a má oddělená místa pro nekuřáky. 

Restaurace je vybavena špičkovou HiFi ozvučovací technikou a vynikající projekční obrazovkou Panasonic. Tuto techniku lze využít na pořádání kulturních akcí. Zde jsou k dispozici technické parametry.

restaurace a velkoplošná obrazovka

Dublin  Dublin  Dublin  Dublin  Dublin  Dublin  Dublin

Jsme také patrnerem bonus programu České spořitelny. Bereme poukázky na bonus program České spořitelny do restaurace Trattoria a Dublin. Kde na poukázce bonus program je 1 jídlo zdarma a to na poukázku na konzumaci 2 jídla za cenu 1 jídlo. Zjistěte si výhody tohoto programu přímo na stránkách www.csas.cz. bonus program České spořitelny
 

Adresa:

 
Obránců míru 2945/3
Most  434 01
tel.č.: +420 476 735 342
ZOBRAZIT MAPU

 

Provozní doba:

 
Po - Čt 11:00 - 24:00
Pá - So 11:00 - 02:00
Ne 11:00 - 23:00
KUCHYNĚ
Po - Pá  15:00 - 23:00
So - Ne 11:00 – 23:00

 

Odebírání novinek:

 
Zde si můžete zadat odběr novinek z našeho webu.
 

Kniha přání a stížností:

 
Napište nám prosím Vaše postřehy, nedostatky a návrhy na zlepšení.
Meníčka.cz - nejlepší adresa před obědem
 
 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

U nás můžete platit kartami a využít slevové šeky - platební karty a slevové šeky
© 2010 - 2021 Archa s.r.o. zákaz používání textů a fotografií
vytvořil DYNAMIC software
www.dynamic-software.cz