25.09.2021 - Zlata
  english language deutsch sprache parkoviště | mapa | zajímavosti v okolí  
 
 
 
 
       
 
 
 


Informace o Archa Kartě zde:
 

Dále v objektu Archa:

 
Opravy úpravy oděvů Jana Labašková
Nordcup spol. s r.o.
Obránců míru 2945/3, 434 01 Most
web: www.nordcup.cz
e-shop: www.jikso.cz

Provozovatel zábavní techniky
- šipky, stolní fotbaly,
- jukeboxy
- a další
 
Specializovaná prodejna

- šipkové a billiárdové zboží
- sportovní poháry a trofeje

Otvírací doba

Po – Pá 8:30 –11:30 12:00 -16:30
So - Ne           zavřeno
Ve stejné kanceláři sídlí oblastní zastoupení pro ústecký region:

Severočeský oblastní šipkový svaz


Úřední dny:
Po - Čt 8:30 –11:30 12:00 -16:30
web: www.sipky.org


Česká foosballová organizace


Úřední dny:
Po - Čt 8:30 –11:30 12:00 -16:30
web: www.foosball.cz
CHANCE a.s.
Obránců míru 2945/3, 434 01 Most
tel.: +420 476 104 426

Otvírací doba

Po -      10:00 - 18:00
Út – Pá  09:30 - 18:00
So - Ne 09:00 - 16:00
Opravy úpravy oděvů - Jana Labašková
Obránců míru 2945/3, 434 01 Most

Otvírací doba
Po - Čt  08:00 - 12:00  12:30 - 16:30
Pá -       08:00 - 12:00  12:30 - 14:30
So -          zavřeno
Ne -          zavřeno

web: www.opravnaodevumost.webmium.com
 

Odebírání novinek:

 
Zde si můžete zadat odběr novinek z našeho webu.
 

Kniha přání a stížností:

 
Napište nám prosím Vaše postřehy, nedostatky a návrhy na zlepšení.
Meníčka.cz - nejlepší adresa před obědem

Milí přátelé, vážení hosté

Pokud dnes v Mostě a okolí vysloví někdo slovo ARCHA, měl by se každému vybavit naprosto stejný výsledek a zcela ucelená představa. Vybaví se mu gastronomicko zábavní centrum, kde se každý dobře nají a napije, příjemně se pobaví, uvolní se, zapomene na starosti a problémy běžného života a především se zde bude cítit jako doma. Bude mít jistotu, že kdykoli se vrátí, dýchne na něj opět ta příjemná a důvěrně známá atmosféra.

Tuto vizi jsme začali budovat už před deseti roky a dnes je jasné, že se nám spolu se všemi věrnými hosty podařilo ji naplnit. Archa Most dnes zní a existuje jako fenomén. Jako symbol kvality, jako značka zastřešující pět samostatných segmentů činnosti a ty mají opět jeden společný cíl. Tím jsou právě spokojení a hlavně vracející se hosté. Rodinná firma Archa bere své zákazníky do hry i tím, že je dnes bez nadsázky považuje za členy celého svého širokého společenství příznivců. Ano, vlastně jako členy své vlastní rodiny.

Když se mluví o naplněné vizi, neznamená to, že bychom dosažením nějakého stavu považovali svou snahu za ukončenou. Naopak chceme v naší práci pokračovat a naše služby ještě víc přiblížit hostům, přitáhnout je do středu dění, do našeho společenství. Proto pokračujeme ve snaze naše služby ozvláštňovat, vymezovat se oproti jiným podnikům v okolí. Chceme být ojedinělí a originální. Jistě jste si všimli všeho, co v zájmu této snahy podnikáme. Pokračujeme v uvádění novinek v sortimentu, připravujeme zajímavé akce, koncerty, chceme zkrátka nabídnout členům své komunity, doslova rodiny, prostě to nejlepší. Náš jiný pohled na gastronomii je jistě poznat například na volbě co nejkvalitnějších surovin a renomovaných dodavatelů. Mezi ně například nově patří Zámecké vinařství Bzenec se svou nejlepší řadou vín pod značkou Ego. Kromě stálého jídelníčku jsme nově zavedli i denní menu. Připravujeme Fit plán pro ženy s důrazem na kvalitní a zdravou výživu. Jedním z našich trumfů je i nový šéfkuchař Rudolf Koloc. Za sebe mluví jeho třináctiletá praxe v prestižních německých hotelích v oblasti Mosel. Pro všechny zákazníky chystáme věrnostní karty, jejichž program bude nabízet nespočet příjemných výhod a odměn. Nejde ale jen o náplň služeb, nýbrž i o prostředí, v němž naše služby nabízíme. Chystáme rozšíření terasy Trattorie a stavíme pro Vás zcela novou letní terasu Dublin. Všechno to je zkrátka vedeno jasnou snahou: Být nejlepší a být Vaši…

Děkujeme za dosavadní věrnost a chceme dál pokračovat v práci na tom, aby se široká rodina našich spokojených hostů rozrůstala a aby Vaše přízeň neupadala. Aby naopak rostla a vzkvétala.

V úctě Miloslav Patera a Jiří Minařík (jednatelé společnosti).

Milí přátelé, vážení hosté
Jsme výrobci a distributoři českých, klasických a italských dortů a zákusků. Naše standardní výrobky můžete denně zakoupit i v provozovně kde je k okamžitému prodeji vedle 25 druhů zákusků i několik celých dortů.

Dorty Vám rádi upravíme (svíčky, jména, číslovky). Na zakázku po domluvě jsme schopni vyrobit i velmi speciální dorty dle Vašich požadavků (dětské dorty, narozeninové dorty, minizákusky, svatební dorty, speciální dorty).

Plánujete firemní večírek, raut nebo velkolepou svatbu nebo jen posezení s přáteli? Potřebujete pestrou paletu kvalitních cukrářských a lahůdkářských výrobků? Firma Archa Most pro Vás připraví neodolatelné cukrovinky a lahůdky na celou akci.

Vše potřebné najdete na samostatných stránkách Italské cukrárny.
 
 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

U nás můžete platit kartami a využít slevové šeky - platební karty a slevové šeky
© 2010 - 2021 Archa s.r.o. zákaz používání textů a fotografií
vytvořil DYNAMIC software
www.dynamic-software.cz